Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

Kullanım Koşulları

Bu SİTE’de sunulan hizmetler Assen Yapı San. Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle kısaca “AramaDur” olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE’nin yasal sahibi AramaDur olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi AramaDur’a aittir.

İşbu kullanım koşullarını AramaDur gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE’de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, AramaDur tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

AramaDur, bu SİTE’ de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

AramaDur sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

 ❱ AramaDur, ücretsiz ilan sisteminin suistimalini önlemek amacıyla uygunsuz gördüğü ilanları onaylamama ve silme hakkına sahiptir.

 ❱ Kullanıcılar, AramaDur’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. AramaDur bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

 ❱ Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması, siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi, gerçek olmayan (spam) ya da gereksiz ve mantıksız ilanlar verilmesi de bu yasağa dahildir. Site vasıtasıyla diğer üyeler ile yaptığınız yazışmalar ilan hakkında ve yasal olmalıdır, spam’ı önlemek ve kullanıcı deneyimini arttırmak için yazışma yapabilmek için cep telefonu doğrulama işlemi yapılması zorunludur.

 ❱ Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz tüm ilanlar, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun ve gerçek olmak zorundadır. Bu şekilde uygun olmayan veya sahte ilanlar hemen yayından kaldırılır ve hesabınız bloke edilir.

 ❱ Reklam şeklinde verilen ilanlar, içeriği zayıf ve baştan savma ilanlar onaylanmaz. Spam olarak devamlı onay almayan ilanlar sebebiyle hesabınız bloke edilir.

 ❱ İlan sayfaları daha fazla alıcıya ulaşmak amacıyla çeşitli sosyal medya sitelerinde paylaşılır.

 ❱ AramaDur , yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Tekirdağ mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

 

Hizmet

Sunduğunuz bilgiler sitemizin Gizlilik Politikası’na (“Gizlilik Politikası“) tabi olacaktır.

Verilen Hizmet, kullanıcıların yeni veya kullanılmış ikinci el mallar, vasıta, gayri menkul, eleman ve bilimum bireysel ve ticari ilanları listeleyebilmeleri ve bu ilanlara göz atabilecekleri bir çevrimiçi ortam içermektedir. Bu Ürünler ve ilanlar tarafımızdan değil, kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir Ürün satmadığımız gibi kullanıma da sunmamaktayız. Ürünleri satın almadığımız gibi başka bir şekilde temin etmediğimizi ve Ürünler’in herhangi bir şekilde satışını, satın alınmasını veya devrine aracılık etmediğimizi da belirtmek isteriz.

 

Sorumluluk

Ürün ilanı yayınlamak ve bu Ürünle ilgili herhangi bir işlem yapıp devredebilmek için sahip olunması gereken yetki ve izinlere sahip olmak ve varsa şartları sağlamak zorundasınız; bu işlemleri yapmak için yasal olarak kabul edilen yaşta değil iseniz, uygun veli veya vasinin rızası ile gereken yetki ve izinleri edinebilirsiniz.

Herhangi bir ilan veya Ürün ile ilgili olarak Ürünün nakliyesi ya da teslimatı, ödemesi de dahil olmak üzere ürünle ilgili herhangi bir işlem ya da devri veya bu gibi Ürün veya ilan ile ilgili kullanıcılar arasında çıkacak uyuşmazlıklardan hiç bir şekilde sorumlu ya da mesul değilizdir. Lütfen bir ürünü satın alırken, satarken veya başka bir şekilde devrederken veya ürün için ödeme yapıp alırken dikkatli ve temkinli davranınız.

AramaDur, SİTE’ye erişilmesi, SİTE’nin ya da SİTE’deki bilgilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. AramaDur, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu SİTE’ye ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da SİTE’nin kullanılması ile AramaDur’nun, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

Top