Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

AramaDur Ortaklık Programı Hizmet Şartları

AramaDur Ortaklık Programında (“Program”) bir Ortak olarak kayıt olduğunuzda, aşağıdaki şartlar ve koşullar (“Hizmet Şartları”) ile bağlı kalmayı kabul edersiniz.

AramaDur , Hizmet Şartlarını zaman zaman önceden bildirmeksizin güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni araçları ve kaynakları serbest bırakmak da dahil olmak üzere mevcut Programı güçlendiren veya geliştiren her yeni özellik Hizmet Şartlarına tabidir. Bu tür değişikliklerden sonra Programın sürekli kullanımı, bu tür değişikliklere rıza gösterdiğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki koşullardan herhangi birinin ihlali, Hesabınızın sonlandırılması ve ihlal sırasında kazanılan ödenmemiş bağlı kuruluş komisyon ödemelerinin kaybedilmesiyle sonuçlanacaktır. Ortaklık Programını kendi sorumluluğunuzdadır kabul etmektesiniz.

Hesap Şartları

  • Bu Programa katılmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.
  • Ortak olmak için Türkiye’de yaşamalısınız.
  • “Botlar” veya diğer otomatik yöntemlerle kaydedilen hesaplara izin verilmez.
  • Kayıt işlemini tamamlamak için yasal adınızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve istenen diğer bilgileri sağlamanız gerekir.
  • Giriş bilgileriniz yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir – birden fazla kişi tarafından paylaşılan tek bir girişe izin verilmez.
  • Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. AramaDur , bu güvenlik yükümlülüğüne uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.
  • Hesabınız altında yayınlanan tüm İçerikten ve etkinliklerden siz sorumlusunuz.
  • Bir kişi veya tüzel kişilik birden fazla hesap sahibi olamaz.
  • Ortaklık Programını yasadışı veya yetkisiz bir amaç için kullanamazsınız. Hizmet kullanımında, bulunduğunuz bölgedeki yasaları ihlal etmemelisiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir).
  • Ortaklık Programını, kendi AramaDur ürün hesaplarınızdan para kazanmak için kullanamazsınız.

Sitenizdeki, e-postalarınızdaki veya diğer iletişimlerinizdeki bağlantılar / grafikler

Ortaklık Programına kaydolduktan sonra, size özel bir Ortaklık Kodu atanacaktır. Ortaklık Kodunuzla verdiğimiz linkleri, afişleri veya diğer grafikleri sitenize, e-postalarınıza veya diğer iletişimlere yerleştirmenize izin verilir. AramaDur ‘a bağlantı kurmanızda kullanmanız için size kılavuzlar, bağlantı stilleri ve grafik resimler sunacağız. Grafik tasarımını, önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebiliriz, ancak resimlerin boyutlarını uygun şekilde bildirmeden değiştirmeyiz.

Doğru izleme, raporlama ve başvuru ücreti tahakkuk ettirilmesine izin vermek için, size sitenizle AramaDur arasındaki tüm bağlantılarda kullanılacak özel bağlantı biçimleri sağlarız. Siteniz ve AramaDur arasındaki bağlantıların her birinin bu tür özel bağlantı biçimlerini düzgün kullandığından emin olmalısınız. Bu Sözleşme uyarınca sitenize yerleştirilen ve bu tür özel bağlantı biçimlerini uygun şekilde kullanan AramaDur ‘a bağlantılar “Özel Bağlantılar” olarak adlandırılır. Yalnızca Özel Bağlantılar aracılığıyla gerçekleşen bir AramaDur ürünündeki satışlara ilişkin başvuru ücreti kazanacaksınız; Sizin veya Özel Bağlantıları kullanmaktan bahsettiğiniz herhangi bir başarısızlıktan ya da Sizin gibi başka bir şekilde ödenecek olan tutarların herhangi bir şekilde düşmesine neden olabilecek durumlar dahil olmak üzere, Ortak Kodunuzu yanlış bir şekilde yazmaktan sorumlu olmayacağız. bu Anlaşmaya göre.

Satış ortağı bağlantıları, tanıtılmakta olan ürünün sayfasına işaret etmelidir.

Tavsiye ücreti / komisyon ve ödeme

Bir Ürün satışının tavsiye ücreti almaya hak kazanabilmesi için, müşterinin sitenizden, e-postanızdan veya diğer iletişimlerden https://aramadur.com adresine bir Özel Bağlantıyı tıklaması ve sipariş vermesi gerekir.

Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen ve raporlanan bağlantılara komisyon ödeyeceğiz. Biri satın aldığını söylerse ya da sistemimiz tarafından izlenmediyse bir tavsiye kodunu girdiğini söylerse komisyon ödemeyeceğiz. Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen düzgün biçimde biçimlendirilmiş özel bağlantılar aracılığıyla oluşturulan işletmelere komisyon ödeyebiliriz.

Sahte, yasadışı veya aşırı agresif, sorgulanabilir satış veya pazarlama yöntemleriyle kazanılan komisyonları diskalifiye etme hakkını saklı tutarız.

Düzenli ödemeler, yalnızca bağlı ortaklık programı gelirinde 100 TL  ‘den fazla kazandığınızda başlar. Yalnızca 100 Türk Lirası  eşiğini geçen hesapların ödemesi düzenli Banka Havalesi ile yapılır. Bu asgari eşiği geçemeyen hesapların ödemesi 6 ayda bir yapılır.

Bu Sözleşmeye veya katılımınıza ilişkin olarak herhangi bir basın bülteni yayınlayamazsınız.

Top