Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

 

Detaylı Ticari Araç Arama Sayfası

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

Günümüzde artan araç fiyatları ve değişen iş yönetimi stratejileri ile şirketler araç kiralama yoluna daha sık başvuruyor. Zira ticari araç kiralama ile yapılan faaliyetler uzun vadede ekonomik anlamda daha kârlı kullanım sağlıyor.

Bir şirketin özellikle sürekli olarak kullanmadığı türden ticari araçları filosunda veya envanterinde bulunmasına gerek yok. İş dünyası her alanda olduğu gibi ulaştırma ve taşımacılık faaliyetlerinde de en kârlı sistemleri tercih ediyor. Bu nedenle sürekli olarak araç satın almaları yapmak yerine sık sık araç kiralama yoluna gidiliyor. Böylelikle ticari araçlara sahip olduktan sonra harcanacak bakım, onarım ve parça değişimi gibi ekstra paralardan da tasarruf edilmiş oluyor. Kimilerinin kafasında bir lüks olarak algılanan araç kiralama bu anlamda ticari işler için genelde daha ekonomik bir yöntem olmasıyla biliniyor.

Aramadur.com kiralık araç kategorisi, sizlerin ticari araç kiralama ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için hazır bekliyor. Dilediğiniz faaliyet için istediğiniz fiyat aralıklarında yüzlerce farklı ticari araç çeşidine ait ilanlara saniyesinde ulaşıyorsunuz.

ARAMADUR İLANLARINDA SÜRE VE SAYI LİMİTİ YOK

Eğer aracı kiralayan siz iseniz, ilanlarınızda hiçbir kısıtlama olmadan düzenlemeler yapıp yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz süre boyunca, istediğiniz detayları herkese açık bir şekilde sergileyebilirsiniz. Aramadur.com bu hizmet için sizden bir ücret talep etmemektedir. Böylelikle aracınızı istediğiniz şartlarda kiralayana kadar hiçbir baskı altında kalmadan ilanınızla ilgilenebilir, gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Eğer elinizde birden fazla kiralanacak araç varsa, yine hiçbir limit olmadan dilediğiniz sayıda ticari araç kiralama ilanını sistemimize yükleyebilirsiniz.

ARAMADUR ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE HER İHTİYACA YÖNELİK SEÇENEKLER BULMAK MÜMKÜN

Ticari araç kiralama dışında bireysel kullanımlar için araba kiralama yoluna gitmek de birçok aile için artık daha hesaplı. Özellikle iş yeri ve sosyal ortamlarına ulaşımda arabaya pek ihtiyaç duymayan kişilerin araç sahibi olması çoğu zaman boşuna bir masraf oluyor. Bu yaşam tarzına sahip kişilerin „ayda yılda bir” araç kiralayarak bir araç sahibi olmaktan çok daha ekonomik şekilde bu ihtiyaçlarını karşılayabildiklerini söylemek mümkün.

Üst
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!