Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

 

Detaylı İş Arama Sayfası

KARİYER FIRSATLARINI KAÇIRMA

AramaDur online seri ilan sistemi ile sunduğu hizmetleri iş ilanları kategorisine de taşıdı. Kariyerinde en uygun adımı atmana yardımcı olmak için çabalamaya devam ediyoruz!

Teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayan firmalar da artık gazete, dergi vb. yayım organları yerine internet sayfaları üzerinden eleman ilanları vermeyi tercih ediyor. Bu noktada işverenlerin eleman bulmaları için de her zaman destek sağlayan AramaDur’da üstüne düşeni yapıyor. AramaDur’un İş İlanları kategorisine yükleyeceğiniz eleman aranıyor ilanlarında herhangi bir limit yok. Eleman ilanlarını dilediğiniz sayıda ve ücretsiz olarak AramaDur sistemine yükleyebilirsiniz. İlan yükleme ve düzenleme sayfalarında sizlerin en hızlı ve en kolay kullanım tecrübesini yakalamanız için özel olarak dizayn edilmiş menülere kolayca ulaşabilrsiniz.

Gelişen teknoloji ile artık her an her dakika hepimizin internet erişimi var. Bu noktada bundan belki 15 – 20 önce iş ilanları veya eleman ilanları için yapılan araştırmalar bile başlı başına bir iş olarak vakit alıyordu. Ancak günümüzde internet ortamından hemen hemen her sektör için iş ilanı bulmak oldukça kolay. Özellikle AramaDur’un kariyer ve iş ilanlarına özel geliştirdiği ilan yükleme ve görüntüleme sistemleri ile iş bulmak çocuk oyuncağı.

HİÇBİR İŞ FIRSATINI KAÇIRMANIZI İSTEMİYORUZ

Türkiye’nin her yerinden binlerce farklı meslek dalı için kariyer fırsatları sunan iş yerlerine bir tıkla ulaşma şansı. AramaDur sistemi üzerinden göndereceğiniz başvurularınız anında iş verenlerin mesaj kutularına ulaşacak. Böylelikle kendinize en uygun iş ilanları arasından sizin için en avantajlı olan fırsatlara bir saniyede ulaşabileceksiniz.

Ayrıca başvuruda bulunulacak iş ilanı sayısında Aramadur tarafından bir limit getirilmemektedir. Yani istediğiniz kadar başvuruyu istediğiniz farklı iş yeri için yapabilirsiniz.

AramaDur’un kariyer kategorisine ilişkin bahsettiğimiz özelliklerin hepsinin ücretsiz olduğunu da tekrar hatırlatmak isteriz.

İş verenler en süratli şekilde iş tanımınıza en uygun eleman ve başvurulara ulaşarak eleman açığınızı kapatabilirsiniz.

Buna paralel olarak siz iş arayanlar ise her sektörden farklı pozisyonlar için açılmış olan iş ilanları arasından dilediğinizi seçip, başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Üst
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!