Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı Chrome, FIREFOX, Opera veya Internet Explorer 'a değiştirin.

Emlak

Öne Çıkanlar

Detaylı Emlak Arama Sayfası

Emlak Sektörünün Teknoloji ile Buluşması

Satılık ve kiralık daire ilanlarının her geçen gün daha çok incelendiğini biliyor muydunuz? Özellikle teknoloji çağına aşina nesillerin yetişiyor olması emlak sektörünün geleneklerini de değiştirmek üzere.

Bir online seri ilan sitesi olarak biz de bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Değişen ihtiyaçların bilincinde hareket eden firmamız, üye olan herkesin dilediği sayıda satılık daire ve kiralık daire ilanı verebilmesini sağlıyor. Tıpkı Aramadur.com’un diğer kategorilerinde olduğu gibi emlak sayfalarımız için sisteme yükleyeceğiniz ilanlar da ücretsiz. Ayrıca ilan süre kısıtlaması gibi herhangi bir sınırla sizleri sıkmıyoruz! Verdiğiniz tüm ilanlar tam 180 gün boyunca aktif kalır.

Bizler internet aleminin limit tanımayan gelişmelere gebe olduğunun farkındayız. Artık günümüzde „Y kuşağı” adı verilen jenerasyonun emlak ilanlarını 94% oranla internet üzerinden incelemeyi tercih ettiğini çok iyi biliyoruz.

Bu nedenle Aramadur.com’un arama filtrelerini, menülerini, metinlerini ve görsellerini en hızlı ve en kolay kullanıma göre ayarladık. Hem ilan yükleyenler hem de ilanları inceleyip, irtibat kurmak isteyenler için çok kullanışlı bir sistemi sizler için tasarladık.

Aramadur.com’un emlak kategorisinde bulabileceğiniz çok farklı konut ilanı da bunun bir kanıtı niteliğinde. Satılık daireler, kiralık daireler, satılık – kiralık ofis, iş yeri ve depolarla ilgili ilanlara istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Bunlara ek olarak devren satılık dükkanlar ve iş yerleri ile ilgili birçok farklı ilanı da yine aynı sistem üzerinde bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından, farklı sektörlerde hizmet veren devren satılık iş yerleri ve ofislerle ilgili detaylara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca satılık ve kiralık bina, iş hanı veya sosyal tesis benzeri yapılarla ilgili çeşitli seçenekler de yine emlak kategorimizde sizleri bekliyor olacak!

Son olarak, Aramadur.com’un emlak ilan sayfalarında farklı kullanımlara yönelik, çeşitli mevkilerde konuşlanmış birçok boş arsa ilanını da bulmanız mümkün. İlanlarınızı ister fiyat aralığına göre isterseniz konumlarına göre filtrelemek de yine sadece birkaç saniyenizi alacak.

Top